-10%

Прокладка головки блока металева Г/Б MITSUBISHI 4D56 2! 1.00MM 10193710 (opt-om)
1 407 ₴
1 266,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: AJ 10193710
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева Г/Б MITSUBISHI 4D56 2! 1.00MM (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 10193710

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
10193710
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Виступ поршня від |
|
|
| Виступ поршня до |
|
|
| Довжина |
|
|
| Ступ. рем. |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 4605501B | BGA | CH0170B | CORTECO | 83403189 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1255085 | MITSUBISHI | 1005A206 | VICT_REINZ | 611064510 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Mitsubishi L200 / TRITON (KA_T, KB_T) | Прокладка Mitsubishi L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10193710 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mitsubishi |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 92,5 мм |
| Виступ поршня від | 0,12 мм |
| Виступ поршня до | 0,18 мм |
| Довжина: | 440 мм |
| Код товару | AJ 10193710 |
| Ступ. рем. | 2B |
| Товщина | 1,00 мм |
| Ширина | 172 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 266,30 ₴

