-10%

Прокладка головки блока металева Г/Б MITSUBISHI 2.0 16V GDI 4G63 99- MLS 10144800 (opt-om)
1 996 ₴
1 796,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: AJ 10144800
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева Г/Б MITSUBISHI 2.0 16V GDI 4G63 99- MLS (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 10144800

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
10144800
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| тільки у поєднанні з |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BGA | CH2531 | CORTECO | 414291P | ELRING | 153230 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1255034 | MITSUBISHI | MD332034 | MITSUBISHI | MN155760 |
| NIPPARTS | J1255034 | VICT_REINZ | 611001500 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Mitsubishi GALANT VIII (EA_) | Прокладка Mitsubishi GALANT VIII Універсал (EA_, EC_) | Прокладка Mitsubishi LANCER VII (CS_A, CT_A) |
| Прокладка Mitsubishi LANCER VII Універсал (CS_W, CT_W) | Прокладка Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) | Прокладка Mitsubishi SPACE WAGON (N9_W, N8_W) |
| Прокладка Mitsubishi SPACE RUNNER (N6_W) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10144800 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mitsubishi |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 86 мм |
| Довжина: | 401 мм |
| Код товару | AJ 10144800 |
| Товщина | 0,4 мм |
| Ширина | 162 мм |
| тільки у поєднанні з | 81024100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 796,40 ₴

