-10%

Прокладка головки блока металева Г/Б MB 5.0 M278.922/932 11-18 LEFT 796.520 (opt-om)
2 805 ₴
2 524,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: EL 796.520
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева Г/Б MB 5.0 M278.922/932 11-18 LEFT (opt-om)

КОД ТОВАРУ
EL 796.520

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
796.520
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Кількість шарів |
|
|
| Конструкція ущільнення |
|
|
| Монтажна товщина |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10212900 | MERCEDES-BENZ | A2780160125 | VICT_REINZ | 614320000 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Mercedes-Benz CLS (C218) | Прокладка Mercedes-Benz CLS Shooting Brake (X218) | Прокладка Mercedes-Benz E-CLASS (W212) |
| Прокладка Mercedes-Benz E-CLASS T-Model (S212) | Прокладка Mercedes-Benz E-CLASS купе (C207) | Прокладка Mercedes-Benz E-CLASS Кабріолет (A207) |
| Прокладка Mercedes-Benz S-CLASS (W221) | Прокладка Mercedes-Benz S-CLASS купе (C216) | Прокладка Mercedes-Benz S-CLASS (W222, V222, X222) |
| Прокладка Mercedes-Benz S-CLASS купе (C217) | Прокладка Mercedes-Benz S-CLASS Кабріолет (A217) | Прокладка Mercedes-Benz SL (R231) |
| Прокладка Mercedes-Benz M-CLASS (W166) | Прокладка Mercedes-Benz GLE (W166) | Прокладка Mercedes-Benz GLE Coupe (C292) |
| Прокладка Mercedes-Benz GL-CLASS (X166) | Прокладка Mercedes-Benz GLS (X166) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 796520 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 94,2 мм |
| Код товару | EL 796.520 |
| Кількість шарів | 3 -шар. |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з металевим шаром |
| Монтажна товщина | 0,72 мм |
| Сторона монтажу | ліворуч |
| Товщина | 0,72 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 524,50 ₴

