-10%

Прокладка головки блока металева Г/Б MB 2.5D OM605 1.80 MM C250 1993-1996, E250 1995-1998 CH6524 (opt-om)
1 725 ₴
1 552,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: BGA CH6524
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева Г/Б MB 2.5D OM605 1.80 MM C250 1993-1996, E250 1995-1998 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA CH6524

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CH6524
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CORTECO | 414864P | ELRING | 913732 | GOETZE | 3002783000 |
| MERCEDES-BENZ | 6050160420 | MERCEDES-BENZ | 6050160720 | PAYEN | BY590 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Mercedes-Benz C-CLASS (W202) | Прокладка Mercedes-Benz E-CLASS (W124) | Прокладка Mercedes-Benz E-CLASS T-MODEL (S124) |
| Прокладка Mercedes-Benz E-CLASS (W210) | Прокладка Mercedes-Benz E-CLASS T-MODEL (S210) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CH6524 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 87,5 мм |
| Довжина: | 570 мм |
| Код товару | BGA CH6524 |
| Товщина | 1,8 мм |
| Ширина | 268 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 552,50 ₴

