
Прокладка головки блока металева Г/Б MB 2.0CDI/2.2CDI OM611/OM646 1.40MM MLS 10128110 (opt-om)
2 670 ₴
- Немає в наявності
- Код: AJ 10128110
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева Г/Б MB 2.0CDI/2.2CDI OM611/OM646 1.40MM MLS (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 10128110

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
10128110
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| тільки у поєднанні з |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ELRING | 612282 | MERCEDES-BENZ | 6460160620 | MERCEDES-BENZ | A6460160620 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Mercedes-Benz CLC-CLASS (CL203) | Прокладка Mercedes-Benz CLK (C209) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10128110 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 89 мм |
| Довжина: | 477 мм |
| Код товару | AJ 10128110 |
| Товщина | 1,40 мм |
| Ширина | 180 мм |
| тільки у поєднанні з | 81028100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴

