
Прокладка головки блока металева Г/Б MAZDA 6 2.5 MZR 07- MOT. L5-VE 10189800 (opt-om)
2 598 ₴
- Немає в наявності
- Код: AJ 10189800
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева Г/Б MAZDA 6 2.5 MZR 07- MOT. L5-VE (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 10189800

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
10189800
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FORD | 8E5G6051AA | FORD | 8E5G6051AB | FORD | 8E5Z6051A |
| GOETZE | 3003051700 | MAZDA | L50410271 | PAYEN | AH6350 |
| VICT_REINZ | 615416500 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка FORD USA ESCAPE | Прокладка Mazda 3 (BL) | Прокладка Mazda 6 HATCHBACK (GH) |
| Прокладка Mazda 6 Ліфтбек (GH) | Прокладка Mazda 6 Універсал (GH) | Прокладка Mazda CX-7 (ER) |
| Прокладка MERCURY MARINER |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10189800 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mazda |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 90,5 мм |
| Довжина: | 432 мм |
| Код товару | AJ 10189800 |
| Товщина | 0,6 мм |
| Ширина | 204 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 598 ₴

