
Прокладка головки блока металева Г/Б HYUNDAI 2.0CRDI D4EA 3! 1.3MM DM2231127020 (opt-om)
1 171 ₴
- Немає в наявності
- Код: MND DM2231127020
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева Г/Б HYUNDAI 2.0CRDI D4EA 3! 1.3MM (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MND DM2231127020

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
DM2231127020
(MANDO)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Конструкція ущільнення |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10142320 | BGA | CH2516B | BGA | CH8571B |
| BK | 2231127421SEO | DR MOTOR | DRM80201 | ELRING | 442890 |
| ELRING | 703110 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1250537 | HYUNDAI | 2231127020 |
| KIA | 2231127020 | MANDO | EGHGH00023 | MANDO | EGHGH00045 |
| PAYEN | AG7940 | PMC | PGAM107 | PMC | PGAM092 |
| PMC | 2231127421 | PMC | 2231127420 | VICT_REINZ | 615339520 |
| VICT_REINZ | 611001020 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Hyundai SANTA FE I (SM) | Прокладка Hyundai TRAJET (FO) | Прокладка Hyundai TUCSON (JM) |
| Прокладка KIA CARENS II Мінівен (FJ) | Прокладка KIA SPORTAGE II (JE_, KM) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DM2231127020 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Hyundai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1,6 мм |
| Довжина: | 413 мм |
| Код товару | MND DM2231127020 |
| Конструкція ущільнення | Сталеве ущільнення |
| Сторона монтажу | Циліндрична голівка |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 171 ₴

