
Прокладка головки блока металева Г/Б HYUND/KIA 3.0D/3.0D 08- RIGHT 10191310 (opt-om)
2 351 ₴
- Немає в наявності
- Код: AJ 10191310
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева Г/Б HYUND/KIA 3.0D/3.0D 08- RIGHT (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 10191310

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
10191310
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| Довжина |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| HYUNDAI | 223123A000 | MOBIS | 223123A000 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Hyundai ix55 | Прокладка KIA MOHAVE (HM) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10191310 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Kia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 343 мм |
| Код товару | AJ 10191310 |
| Сторона монтажу | праворуч |
| Товщина | 1,20 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 351 ₴

