-10%

Прокладка головки блока металева Г/Б FORD 1.6 16V ZETEC 99-04 MLS CH5587 (opt-om)
969 ₴
872,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: BGA CH5587
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева Г/Б FORD 1.6 16V ZETEC 99-04 MLS (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA CH5587

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CH5587
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10118600 | CORTECO | 415072P | ELRING | 013920 |
| ELRING | 125042 | FORD | 1072021 | FORD | 1097083 |
| FORD | 1253985 | FORD | 3S4G6051CA | FORD | 98MM6051CF |
| FORD | 98MM6051CG | FORD | YS4G6051CA | GOETZE | 3002952600 |
| MAZDA | C60110271 | MAZDA | C60110271A | PAYEN | AC5860 |
| SWAG | 50103909 | VICT_REINZ | 613173000 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | Прокладка Ford FIESTA V (JH_, JD_) | Прокладка Ford FOCUS I (DAW, DBW) |
| Прокладка Ford FOCUS I Ліфтбек (DFW) | Прокладка Ford FOCUS I Turnier (DNW) | Прокладка Ford FOCUS I Фургон/універсал (DNW) |
| Прокладка Ford FOCUS II (DA_, HCP, DP) | Прокладка Ford FOCUS II TURNIER (DA_, FFS, DS) | Прокладка Ford FUSION (JU_) |
| Прокладка Ford PUMA (EC_) | Прокладка Mazda 2 (DY) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CH5587 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 80 мм |
| Довжина: | 385 мм |
| Код товару | BGA CH5587 |
| Товщина | 0,5 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 872,10 ₴

