-10%

Прокладка головки блока металева Г/Б FIAT/OPEL 1.9JTD 937 A4.000/Z19DTH/Z19DTJ 1! 0.92MM 02- 008.822 (opt-om)
1 325 ₴
1 192,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: EL 008.822
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева Г/Б FIAT/OPEL 1.9JTD 937 A4.000/Z19DTH/Z19DTJ 1! 0.92MM 02- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
EL 008.822

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
008.822
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Виступ поршня від |
|
|
| Виступ поршня до |
|
|
| Кількість отворів |
|
|
| Кількість шарів |
|
|
| Конструкція ущільнення |
|
|
| Монтажна товщина |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10152510 | AJUSA | 10174010 | ALFA ROMEO | 55201694 |
| BGA | CH1510A | BGA | CH9535A | CORTECO | 415102P |
| ELRING | 843853 | ELRING | 843852 | FIAT | 46771927 |
| FIAT | 55190351 | FIAT | 55195910 | FIAT | 55201694 |
| PAYEN | AD5850 | VICT_REINZ | 613585510 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Alfa Romeo 147 (937_) | Прокладка Alfa Romeo 156 (932_) | Прокладка Alfa Romeo 156 SPORTWAGON (932_) |
| Прокладка Alfa Romeo 159 (939_) | Прокладка Alfa Romeo 159 SPORTWAGON (939_) | Прокладка Alfa Romeo GT (937_) |
| Прокладка CADILLAC BLS | Прокладка CADILLAC BLS Wagon | Прокладка Fiat BRAVO II (198_) |
| Прокладка Fiat CROMA (194_) | Прокладка Fiat STILO (192_) | Прокладка Fiat STILO MULTI WAGON (192_) |
| Прокладка Opel ASTRA H (A04) | Прокладка Opel ASTRA H GTC (A04) | Прокладка Opel ASTRA H Універсал (A04) |
| Прокладка Opel ASTRA H TWINTOP (A04) | Прокладка Opel ASTRA H Фургон/універсал (L70) | Прокладка Opel SIGNUM Хетчбек (Z03) |
| Прокладка Opel VECTRA C GTS (Z02) | Прокладка Opel VECTRA C (Z02) | Прокладка Opel VECTRA C Універсал (Z02) |
| Прокладка Opel ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) | Прокладка SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | Прокладка SAAB 9-3 Кабріолет (YS3F) |
| Прокладка SAAB 9-3 Універсал (E50) | Прокладка SAAB 9-5 (YS3E) | Прокладка SAAB 9-5 Універсал (YS3E) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 008822 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 83 мм |
| Виступ поршня від | 0,101 мм |
| Виступ поршня до | 0,200 мм |
| Код товару | EL 008.822 |
| Кількість шарів | 3 -шар. |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з металевим шаром |
| Монтажна товщина | 0,92 мм |
| Товщина | 0,92 мм |
| Кількість отворів | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 192,50 ₴

