OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева Г/Б FIAT/IVECO F1AE 1.30MM (opt-om)

КОД ТОВАРУ
EL 389.450

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
389.450
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Виступ поршня від |
|
|
| Виступ поршня до |
|
|
| Конструкція ущільнення |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10153520 | BGA | CH1570B | CITROEN | 0209HS |
| DR MOTOR | DRM61202 | DS | 0209HS | FIAT | 500387069 |
| GOETZE | 3002931900 | IVECO | 500387069 | PAYEN | AB5740 |
| PEUGEOT | 0209HS | VICT_REINZ | 613708020 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Fiat DUCATO АВТОБУС (244_) | Прокладка Fiat DUCATO ФУРГОН (244_) | Прокладка Fiat DUCATO Платформа/шасі (244_) |
| Прокладка Fiat DUCATO Автобус (250_) | Прокладка Fiat DUCATO Фургон (250_) | Прокладка Fiat DUCATO Платформа/шасі (250_) |
| Прокладка Iveco DAILY III Фургон | Прокладка Iveco DAILY III Автобус | Прокладка Iveco DAILY III Платформа/шасі |
| Прокладка Iveco DAILY IV Фургон | Прокладка Iveco DAILY IV автобус | Прокладка Iveco DAILY IV Платформа/шасі |
| Прокладка Iveco DAILY V Фургон | Прокладка Iveco DAILY V Платформа/шасі | Прокладка Iveco DAILY VI Фургон |
| Прокладка Iveco DAILY VI Платформа/шасі | Прокладка UAZ PATRIOT |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 389450 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Fiat |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 88,5 мм |
| Виступ поршня від | 0,5 мм |
| Виступ поршня до | 0,6 мм |
| Код товару | EL 389.450 |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з металевим шаром |
| Товщина | 1,3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 238 ₴


