OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева Г/Б FIAT/IVECO F1AE 1.10MM (opt-om)

КОД ТОВАРУ
EL 389.430

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
389.430
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Виступ поршня від |
|
|
| Виступ поршня до |
|
|
| Конструкція ущільнення |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10153500 | BGA | CH1570 | CITROEN | 0209HQ |
| DS | 0209HQ | FIAT | 500387067 | GOETZE | 3002931700 |
| IVECO | 500387067 | PAYEN | AB5720 | PEUGEOT | 0209HQ |
| VICT_REINZ | 613708000 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Fiat DUCATO АВТОБУС (244_) | Прокладка Fiat DUCATO ФУРГОН (244_) | Прокладка Fiat DUCATO Платформа/шасі (244_) |
| Прокладка Fiat DUCATO Автобус (250_) | Прокладка Fiat DUCATO Фургон (250_) | Прокладка Fiat DUCATO Платформа/шасі (250_) |
| Прокладка Iveco DAILY III Фургон | Прокладка Iveco DAILY III Автобус | Прокладка Iveco DAILY III Платформа/шасі |
| Прокладка Iveco DAILY IV Фургон | Прокладка Iveco DAILY IV автобус | Прокладка Iveco DAILY IV Платформа/шасі |
| Прокладка Iveco DAILY V Фургон | Прокладка Iveco DAILY V Платформа/шасі | Прокладка Iveco DAILY VI Фургон |
| Прокладка Iveco DAILY VI Платформа/шасі | Прокладка UAZ PATRIOT |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 389430 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Fiat |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 88,5 мм |
| Виступ поршня від | 0,3 мм |
| Виступ поршня до | 0,4 мм |
| Код товару | EL 389.430 |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з металевим шаром |
| Товщина | 1,1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 848 ₴


