
Прокладка головки блока металева VOLVO S90 II (234)/VOLVO XC90 II (256) 2.0 D5 AWD 14- 315.641 (opt-om)
2 056 ₴
- Немає в наявності
- Код: EL 315.641
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева VOLVO S90 II (234)/VOLVO XC90 II (256) 2.0 D5 AWD 14- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
EL 315.641

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
315.641
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Букве позначення |
|
|
| Версія |
|
|
| Кількість отворів |
|
|
| Кількість шарів |
|
|
| Конструкція ущільнення |
|
|
| Монтажна товщина |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| VOLVO | 31430181 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Volvo S60 II (134) | Прокладка Volvo S90 II (234) | Прокладка Volvo V60 I (155) |
| Прокладка Volvo V60 I Cross Country (157) | Прокладка Volvo V90 II Універсал (235) | Прокладка Volvo V90 II Cross Country (236) |
| Прокладка Volvo XC60 II (246) | Прокладка Volvo XC90 II (256) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 315641 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Volvo |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 83 мм |
| Буквове позначення | TRIA |
| Версія | cyl. head: TRIANGLE |
| Код товару | EL 315.641 |
| Кількість шарів | 4 -шар. |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з металевим шаром |
| Монтажна товщина | 1,1 мм |
| Товщина | 1,1 мм |
| Кількість отворів | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 056 ₴

