OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева OPEL / VAUXHALL ASTRA 1998-2000 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA CH4540H

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CH4540H
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Кількість виточок/отворів |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10101000 | BGA | CH6555 | CORTECO | 414664P |
| ELRING | 470070 | GOETZE | 3002849800 | OPEL | 09240104 |
| OPEL | 5607432 | OPEL | 5607443 | OPEL | 90542155 |
| OPEL | 90543333 | OPEL | 9240104 | PAYEN | AY160 |
| VAUXHALL | 5607432 | VICT_REINZ | 613358030 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Opel ASTRA F Хетчбек (T92) | Прокладка Opel ASTRA F (T92) | Прокладка Opel ASTRA F Універсал (T92) |
| Прокладка Opel ASTRA F Фургон/універсал (T92) | Прокладка Opel ASTRA G Хетчбек (T98) | Прокладка Opel ASTRA G Ліфтбек (T98) |
| Прокладка Opel ASTRA G Універсал (T98) | Прокладка Opel ASTRA G Фургон/універсал (F70) | Прокладка Opel KADETT E COMBO (T85) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CH4540H |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 84 мм |
| Довжина: | 419 мм |
| Код товару | BGA CH4540H |
| Кількість виточок/отворів | 0 |
| Товщина | 1,3 мм |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 912 ₴


