-10%

Прокладка головки блока металева NISSAN TERRANO 2000-2006 CH7362J (opt-om)
1 146 ₴
1 031,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: BGA CH7362J
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева NISSAN TERRANO 2000-2006 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA CH7362J

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CH7362J
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Кількість виточок/отворів |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10096120 | CORTECO | 415313P | FORD | 1952451 |
| NISSAN | 110447F402 | VICT_REINZ | 613127520 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Ford MAVERICK (UDS, UNS) | Прокладка Nissan TERRANO I (WD21) | Прокладка Nissan TERRANO II (R20) |
| Прокладка Nissan TRADE Платформа/шасі | Прокладка Nissan TRADE Фургон | Прокладка Nissan CABSTAR E (TL_, VL_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CH7362J |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 97,5 мм |
| Довжина: | 460 мм |
| Код товару | BGA CH7362J |
| Кількість виточок/отворів | 3 |
| Товщина | 1,3 мм |
| Ширина | 185 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 031,40 ₴

