-10%

Прокладка головки блока металева NISSAN SERENA 1995-2001, VANETTE 1998-2002 CH7365H (opt-om)
608 ₴
547,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: BGA CH7365H
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева NISSAN SERENA 1995-2001, VANETTE 1998-2002 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA CH7365H

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CH7365H
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Кількість виточок/отворів |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10096000 | CORTECO | 415309P | ELRING | 528200 |
| NISSAN | 110449C601 | NISSAN | 110449C606 | PAYEN | AG5170 |
| VICT_REINZ | 613192010 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Nissan SERENA (C23) | Прокладка Nissan TRADE Фургон | Прокладка Nissan VANETTE CARGO автобус (HC 23) |
| Прокладка Nissan VANETTE CARGO фургон (HC 23) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CH7365H |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 88 мм |
| Довжина: | 425 мм |
| Код товару | BGA CH7365H |
| Кількість виточок/отворів | 1 |
| Товщина | 1,4 мм |
| Ширина | 155 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 547,20 ₴

