-10%

Прокладка головки блока металева NISSAN PRIMERA 2002-2006, X-TRAIL 2007-2009 CH2500 (opt-om)
1 149 ₴
1 034,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: BGA CH2500
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева NISSAN PRIMERA 2002-2006, X-TRAIL 2007-2009 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA CH2500

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CH2500
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10145500 | CORTECO | 414014P | DR MOTOR | DRM13202 |
| ELRING | 372480 | GOETZE | 3003055700 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1251095 |
| NISSAN | 110446N201 | NISSAN | 110446N202 | NISSAN | 110448J022 |
| PAYEN | AH7080 | PAYEN | AF5540 | VICT_REINZ | 615329500 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | Прокладка Nissan PRIMERA (P12) | Прокладка Nissan PRIMERA Універсал (WP12) |
| Прокладка Nissan X-TRAIL I (T30) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CH2500 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 89,5 мм |
| Довжина: | 439 мм |
| Код товару | BGA CH2500 |
| Товщина | 0,5 мм |
| Ширина | 181 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 034,10 ₴

