-10%

Прокладка головки блока металева NISSAN ALMERA 2002-2006 CH2509 (opt-om)
960 ₴
864 ₴
- Готово до відправки
- Код: BGA CH2509
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева NISSAN ALMERA 2002-2006 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA CH2509

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CH2509
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10145200 | CORTECO | 414013P | ELRING | 262710 |
| NISSAN | 110444M500 | NISSAN | 110445M320 | PAYEN | AD5250 |
| VICT_REINZ | 613313000 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Nissan ALMERA II Hatchback (N16) | Прокладка Nissan ALMERA II (N16) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CH2509 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 74,5 мм |
| Довжина: | 436 мм |
| Код товару | BGA CH2509 |
| Товщина | 0,6 мм |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 864 ₴

