-10%

Прокладка головки блока металева NISSAN ALMERA 1997-2000, SUNNY 1993-1995 CH8339 (opt-om)
959 ₴
863,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: BGA CH8339
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева NISSAN ALMERA 1997-2000, SUNNY 1993-1995 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA CH8339

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CH8339
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10084200 | CORTECO | 414453P | ELRING | 423590 |
| GOETZE | 3002887400 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1251043 | NISSAN | 1104453Y00 |
| NISSAN | 1104453Y01 | NISSAN | 1104453Y10 | PAYEN | BP950 |
| VICT_REINZ | 615279500 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Nissan ALMERA I Hatchback (N15) | Прокладка Nissan ALMERA I (N15) | Прокладка Nissan SUNNY III Liftback (N14) |
| Прокладка Nissan SUNNY III Hatchback (N14) | Прокладка Nissan SUNNY III (N14) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CH8339 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | SUNNY |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 75 мм |
| Довжина: | 440 мм |
| Код товару | BGA CH8339 |
| Товщина | 1,2 мм |
| Ширина | 185 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 863,10 ₴

