-10%

Прокладка головки блока металева MITSUBISHI ECLIPSE 2004-2005, L200 2001-2002 CH2502 (opt-om)
1 623 ₴
1 460,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: BGA CH2502
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева MITSUBISHI ECLIPSE 2004-2005, L200 2001-2002 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA CH2502

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CH2502
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10145100 | CORTECO | 415237P | ELRING | 268300 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1255028 | MITSUBISHI | MD320044 | PAYEN | AG6120 |
| STONE | JA31141 | VICT_REINZ | 611019600 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Mitsubishi PAJERO IV (V8_W, V9_W) | Прокладка Mitsubishi PAJERO SPORT I (K7_, K9_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CH2502 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Eclipse |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 92 мм |
| Довжина: | 363 мм |
| Код товару | BGA CH2502 |
| Товщина | 0,4 мм |
| Ширина | 143 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 460,70 ₴

