-10%

Прокладка головки блока металева MERCEDES BENZ C250 1996-2001 CH6521H (opt-om)
2 683 ₴
2 414,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: BGA CH6521H
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева MERCEDES BENZ C250 1996-2001 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA CH6521H

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CH6521H
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10107800 | CORTECO | 414865P | ELRING | 161829 |
| GOETZE | 3002837000 | MERCEDES-BENZ | 6050160720 | PAYEN | BZ870 |
| VICT_REINZ | 613166500 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Mercedes-Benz C-CLASS (W202) | Прокладка Mercedes-Benz C-CLASS T-MODEL (S202) | Прокладка Mercedes-Benz E-CLASS (W210) |
| Прокладка Mercedes-Benz E-CLASS T-MODEL (S210) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CH6521H |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 87,5 мм |
| Довжина: | 570 мм |
| Код товару | BGA CH6521H |
| Товщина | 1,65 мм |
| Ширина | 268 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 414,70 ₴

