-10%

Прокладка головки блока металева MAZDA 121 1991-1995, 323 2001-2003, DEMIO 2000-2003 CH2576 (opt-om)
802 ₴
721,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: BGA CH2576
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева MAZDA 121 1991-1995, 323 2001-2003, DEMIO 2000-2003 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA CH2576

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CH2576
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10143300 | CORTECO | 415214P | ELRING | 124250 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1253041 | MAZDA | B31R10271 | PAYEN | AG9080 |
| VICT_REINZ | 615348000 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Mazda 121 II (DB) | Прокладка Mazda 323 P V (BA) | Прокладка Mazda 323 C V (BA) |
| Прокладка Mazda 323 S V (BA) | Прокладка Mazda 323 F VI (BJ) | Прокладка Mazda 323 S VI (BJ) |
| Прокладка Mazda DEMIO (DW) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CH2576 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mazda |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 72,5 мм |
| Довжина: | 372 мм |
| Код товару | BGA CH2576 |
| Товщина | 1,2 мм |
| Ширина | 152 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 721,80 ₴

