-10%

Прокладка головки блока металева JEEP CHEROKEE 2000-2001, GRAND CHEROKEE 1996-1999, WRANGLER 1997-2007 CH6584 (opt-om)
732 ₴
658,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: BGA CH6584
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева JEEP CHEROKEE 2000-2001, GRAND CHEROKEE 1996-1999, WRANGLER 1997-2007 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA CH6584

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CH6584
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10108700 | ELRING | 651590 | GOETZE | 3002959300 |
| JEEP | 53020754AB | JEEP | K53010587AA | PAYEN | AC5610 |
| VICT_REINZ | 613539000 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка JEEP (BAW) CHEROKEE (XJ) | Прокладка JEEP (BAW) GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) | Прокладка JEEP (BAW) GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) |
| Прокладка JEEP (BAW) WRANGLER I (YJ, SJ_) | Прокладка JEEP (BAW) WRANGLER II (TJ) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CH6584 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 101 мм |
| Довжина: | 700 мм |
| Код товару | BGA CH6584 |
| Товщина | 1,5 мм |
| Ширина | 166 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 658,80 ₴

