-10%

Прокладка головки блока металева HYUNDAI SANTA FE 2001-2005, SONATA 2009-2011 CH2557 (opt-om)
900 ₴
810 ₴
- Готово до відправки
- Код: BGA CH2557
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева HYUNDAI SANTA FE 2001-2005, SONATA 2009-2011 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA CH2557

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CH2557
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10141600 | AJUSA | 10141900 | BGA | CH2558 |
| DYG | 2231138100NA | DYG | 2231138100G | DYG | 2231138100M |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1250524 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1250517 | HYUNDAI | 2231138100 |
| HYUNDAI | 2231138200 | KIA | 2231138200 | KOREASTAR | KGHH022 |
| MANDO | EGHNH00018 | MANDO | EGHNH00019 | MANDO | EGHGH00006 |
| MANDO | EGHGH00007 | MANDO | EGHMH00018 | MANDO | EGHMH00090 |
| PAYEN | AF5070 | PMC | 2231138100 | PMC | PGAN016 |
| PMC | PGAG016 | PMC | PGAM016 | VICT_REINZ | 611003800 |
| VICT_REINZ | 615341000 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Hyundai SANTA FE I (SM) | Прокладка Hyundai SONATA IV (EF) | Прокладка Hyundai SONATA V (NF) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CH2557 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Hyundai |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 87,5 мм |
| Довжина: | 412 мм |
| Код товару | BGA CH2557 |
| Товщина | 0,4 мм |
| Ширина | 165 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 810 ₴

