-10%

Прокладка головки блока металева HONDA CR-V 1999-2002 CH4502 (opt-om)
959 ₴
863,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: BGA CH4502
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева HONDA CR-V 1999-2002 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA CH4502

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CH4502
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10125100 | CORTECO | 415195P | ELRING | 166060 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1254033 | HONDA | 12251P3F005 | HONDA | 12251P8R004 |
| NIPPARTS | J1254033 | PAYEN | BV050 | VICT_REINZ | 613776500 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Honda CR-V I (RD) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CH4502 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Honda |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 84,5 мм |
| Довжина: | 410 мм |
| Код товару | BGA CH4502 |
| Товщина | 0,6 мм |
| Ширина | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 863,10 ₴

