OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева FORD FIESTA 2012- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA CH8562

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CH8562
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10186100 | CORTECO | 415608P | ELRING | 457531 |
| FISCHER | EC1300901 | FORD | 1538349 | FORD | 8A6G6051BB |
| GOETZE | 3003054900 | PAYEN | AH7000 | VICT_REINZ | 613693000 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Ford FIESTA VI (CB1, CCN) | Прокладка Ford FIESTA VI Van |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CH8562 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 73 мм |
| Довжина: | 385 мм |
| Код товару | BGA CH8562 |
| Товщина | 0,3 мм |
| Ширина | 165 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 513 ₴


