-10%

Прокладка головки блока металева FORD FIESTA 2008- CH8569 (opt-om)
918 ₴
826,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: BGA CH8569
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева FORD FIESTA 2008- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA CH8569

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CH8569
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10186200 | CORTECO | 415618P | DR MOTOR | DRM62024 |
| ELRING | 457551 | FORD | 1538348 | FORD | 8A6G6051DA |
| PAYEN | AH7120 | VICT_REINZ | 613692500 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Ford B-MAX (JK) | Прокладка Ford FIESTA VI (CB1, CCN) | Прокладка Ford FUSION (JU_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CH8569 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 77 мм |
| Довжина: | 385 мм |
| Код товару | BGA CH8569 |
| Товщина | 0,3 мм |
| Ширина | 165 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 826,20 ₴

