
Прокладка головки блока металева FIAT DUCATO 1987-1994, FIORINO 1997-1998, REGATA 1986-1990, TEMPRA 19 CH3307B (opt-om)
724 ₴
- Немає в наявності
- Код: BGA CH3307B
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева FIAT DUCATO 1987-1994, FIORINO 1997-1998, REGATA 1986-1990, TEMPRA 1990-1996, UNO 1991-1996 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA CH3307B

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CH3307B
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Кількість виточок/отворів |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10035620 | CORTECO | 414755P | ELRING | 986390 |
| FIAT | 5962713 | FIAT | 5962716 | FIAT | 7749148 |
| GOETZE | 3002629810 | PAYEN | BW980 | VICT_REINZ | 613175020 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Fiat DUNA (146_) | Прокладка Fiat DUNA WEEKEND (146_) | Прокладка Fiat FIORINO Фургон/мінівен (146_) |
| Прокладка Fiat FIORINO PICK UP (146_) | Прокладка Fiat REGATA (138_) | Прокладка Fiat REGATA WEEKEND (138_) |
| Прокладка Fiat RITMO (138_) | Прокладка Fiat UNO (146_) | Прокладка Fiat DUCATO PANORAMA (280_) |
| Прокладка Fiat DUCATO ФУРГОН (280_) | Прокладка Fiat DUCATO Платформа/шасі (280_) | Прокладка Fiat DUCATO PANORAMA (290_) |
| Прокладка Fiat DUCATO ФУРГОН (290_) | Прокладка Fiat TALENTO АВТОБУС (290_) | Прокладка Fiat TALENTO ФУРГОН (290_) |
| Прокладка Fiat TALENTO Платформа/шасі (290_) | Прокладка INNOCENTI ELBA | Прокладка LANCIA DELTA I (831_) |
| Прокладка LANCIA PRISMA (831_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CH3307B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Fiat |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 83 мм |
| Довжина: | 388 мм |
| Код товару | BGA CH3307B |
| Кількість виточок/отворів | 2 |
| Товщина | 1,95 мм |
| Ширина | 158 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 724 ₴

