
Прокладка головки блока металева BMW 3 SERIES 2000-2007, 5 SERIES 2003-2005, Z4 2003-2006 CH4522A (opt-om)
2 961 ₴
- Немає в наявності
- Код: BGA CH4522A
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева BMW 3 SERIES 2000-2007, 5 SERIES 2003-2005, Z4 2003-2006 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA CH4522A

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CH4522A
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10127110 | BMW | 11121435587 | BMW | 11127506984 |
| BMW | 7506984 | CORTECO | 415026P | ELRING | 373180 |
| VICT_REINZ | 613347010 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CH4522A |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 81 мм |
| Довжина: | 620 мм |
| Код товару | BGA CH4522A |
| Товщина | 0,95 мм |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 961 ₴

