-10%

Прокладка головки блока металева BMW 3 SERIES 1995-2001 CH7328 (opt-om)
1 025 ₴
922,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: BGA CH7328
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева BMW 3 SERIES 1995-2001 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA CH7328

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CH7328
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Кількість виточок/отворів |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10097900 | BMW | 11122246093 | CORTECO | 414625P |
| ELRING | 425150 | GOETZE | 3002754730 | GOETZE | 3002754720 |
| PAYEN | AY270 | PAYEN | AY271 | VICT_REINZ | 613191500 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка BMW 3 (E36) | Прокладка BMW 3 Compact (E36) | Прокладка BMW 3 Touring (E36) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CH7328 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 81 мм |
| Довжина: | 470 мм |
| Код товару | BGA CH7328 |
| Кількість виточок/отворів | 2 |
| Товщина | 1,68 мм |
| Ширина | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 922,50 ₴

