
Прокладка головки блока металева AUDI A4 2004-2006, A6 2001-2005, ALLROAD 2000-2005, S4 2001-2001 CH4504H (opt-om)
834 ₴
- Немає в наявності
- Код: BGA CH4504H
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева AUDI A4 2004-2006, A6 2001-2005, ALLROAD 2000-2005, S4 2001-2001 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA CH4504H

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CH4504H
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10125700 | AUDI | 078103183K | AUDI | 078103383K |
| CORTECO | 414236P | ELRING | 212410 | GOETZE | 3002865300 |
| PAYEN | BZ960 | SWAG | 30934887 | VICT_REINZ | 613135000 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Audi A4 B5 (8D2) | Прокладка Audi A4 B5 Avant (8D5) | Прокладка Audi A4 B6 (8E2) |
| Прокладка Audi A4 B6 Avant (8E5) | Прокладка Audi A4 B6 Кабріолет (8H7) | Прокладка Audi A6 C5 (4B2) |
| Прокладка Audi A6 C5 Avant (4B5) | Прокладка Audi ALLROAD C5 (4BH) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CH4504H |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 82 мм |
| Довжина: | 295 мм |
| Код товару | BGA CH4504H |
| Товщина | 1,4 мм |
| Ширина | 153 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 834 ₴

