OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока арамідна Г/Б VW 1.7D KY 3! (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA CH9331B

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CH9331B
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Кількість виточок/отворів |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10074820 | CORTECO | 414603P | ELRING | 891398 |
| VICT_REINZ | 612751550 | VW | 033103383B | VW | 033103383M |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка VW TRANSPORTER T3 Автобус (25_) | Прокладка VW TRANSPORTER T3 Фургон (24_, 25_) | Прокладка VW TRANSPORTER T3 Платформа/шасі (24_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CH9331B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 81 мм |
| Довжина: | 390 мм |
| Код товару | BGA CH9331B |
| Кількість виточок/отворів | 3 |
| Товщина | 1,6 мм |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 696 ₴


