OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока арамідна Г/Б VW 1.6D CR/CS 80-87 3! (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 10025220

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
10025220
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Виступ поршня від |
|
|
| Виступ поршня до |
|
|
| Довжина |
|
|
| Кількість виточок/отворів |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 068103383BB | AUDI | 068103383FA | AUDI | 068103383R |
| BGA | CH4309B | CORTECO | 411831P | ELRING | 323757 |
| GOETZE | 3002442910 | GOETZE | 3002442920 | PAYEN | BH730 |
| VICT_REINZ | 612537580 | VICT_REINZ | 612537520 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Audi 80 B2 Ліфтбек (811, 813, 814, 819, 853) | Прокладка VW GOLF I (17) | Прокладка VW JETTA I (16) |
| Прокладка VW PASSAT B1 Variant (33) | Прокладка VW PASSAT B2 (32B) | Прокладка VW PASSAT B2 Variant (33B) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10025220 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 78,5 мм |
| Виступ поршня від | 0,93 мм |
| Виступ поршня до | 1,02 мм |
| Довжина: | 379 мм |
| Код товару | AJ 10025220 |
| Кількість виточок/отворів | 3 |
| Товщина | 1,60 мм |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 837 ₴


