
Прокладка головки блока арамідна Г/Б RENAULT 1.9TDI F9Q 3! 1.55MM 851.051 (opt-om)
1 037 ₴
- Немає в наявності
- Код: EL 851.051
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока арамідна Г/Б RENAULT 1.9TDI F9Q 3! 1.55MM (opt-om)

КОД ТОВАРУ
EL 851.051

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
851.051
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Виступ поршня від |
|
|
| додаткові потрібні вироби |
|
|
| Кількість виточок/отворів |
|
|
| Конструкція ущільнення |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10111520 | BGA | CH5550B | CORTECO | 414594P |
| DACIA | 7700105393 | ELRING | 851050 | GOETZE | 3002947600 |
| OPEL | 4402583 | PAYEN | AC5090 | RENAULT | 7700105393 |
| VICT_REINZ | 613411520 | VOLVO | 30889392 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Renault CLIO II (BB_, CB_) | Прокладка Renault ESPACE III (JE0_) | Прокладка Renault KANGOO (KC0/1_) |
| Прокладка Renault KANGOO Express (FC0/1_) | Прокладка Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | Прокладка Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) |
| Прокладка Renault MEGANE I (BA0/1_) | Прокладка Renault MEGANE I Classic (LA0/1_) | Прокладка Renault MEGANE I Grandtour (KA0/1_) |
| Прокладка Renault MEGANE I Coach (DA0/1_) | Прокладка Renault MEGANE Scenic (JA0/1_) | Прокладка Renault MEGANE Scenic VAN (JA0/1_) |
| Прокладка Renault SCENIC I Мінівен (JA0/1_, FA0_) | Прокладка Renault SCENIC I VAN (FA0_, JA0/1_) | Прокладка Volvo S40 I (644) |
| Прокладка Volvo V40 Універсал (645) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 851051 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Renault |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 81 мм |
| Виступ поршня від | 0,786 мм |
| Код товару | EL 851.051 |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з м’якого матеріалу з металом |
| Кількість виточок/отворів | 3 |
| Товщина | 1,55 мм |
| додаткові потрібні вироби | 111.460 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 037 ₴

