
Прокладка головки блока арамідна Г/Б PSA 309 1.3 G1A/G2 1.2MM 85-89 10037600 (opt-om)
957 ₴
- Немає в наявності
- Код: AJ 10037600
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока арамідна Г/Б PSA 309 1.3 G1A/G2 1.2MM 85-89 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 10037600

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
10037600
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BGA | CH3327 | CORTECO | 411066P | ELRING | 197514 |
| GOETZE | 3002349510 | PAYEN | BF170 | PAYEN | BF110 |
| TALBOT | 0003833300 | TALBOT | 0004886400 | TALBOT | 0013238800 |
| TALBOT | 0014875400 | TALBOT | 0016877200 | TALBOT | 0017796700 |
| TALBOT | 0017796791 | TALBOT | 020929 | TALBOT | 0209J0 |
| TALBOT | 38333V | TALBOT | 48364N | TALBOT | 48864C |
| VICT_REINZ | 612344010 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Citroen C15 Фургон/мінівен (VD_) | Прокладка Peugeot 309 I (10C, 10A) | Прокладка TALBOT 1307-1510 |
| Прокладка TALBOT HORIZON | Прокладка TALBOT MATRA BAGHEERA | Прокладка TALBOT RANCHO |
| Прокладка TALBOT SIMCA 1000 | Прокладка TALBOT SIMCA 1100 Хетчбек |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10037600 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | A. G. |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 78,5 мм |
| Довжина: | 385 мм |
| Код товару | AJ 10037600 |
| Товщина | 1,20 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 957 ₴

