-10%

Прокладка головки блока арамідна Г/Б OPEL X25XE 93- (3CYL) CH7347 (opt-om)
475 ₴
427,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: BGA CH7347
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока арамідна Г/Б OPEL X25XE 93- (3CYL) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA CH7347

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CH7347
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10099600 | CORTECO | 414817P | ELRING | 832777 |
| FISCHER | EC1200904 | GOETZE | 3002769000 | OPEL | 09119338 |
| OPEL | 09129105 | OPEL | 4770293 | OPEL | 4773487 |
| OPEL | 607807 | OPEL | 608632 | OPEL | 608807 |
| OPEL | 90410754 | OPEL | 90443459 | OPEL | 9119338 |
| OPEL | 9129105 | PAYEN | BY270 | SAAB | 4501045 |
| VICT_REINZ | 613423000 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Opel CALIBRA A (C89) | Прокладка Opel OMEGA B (V94) | Прокладка Opel OMEGA B Універсал (V94) |
| Прокладка Opel VECTRA A Хетчбек (J89) | Прокладка Opel VECTRA A (J89) | Прокладка Opel VECTRA B Хетчбек (J96) |
| Прокладка Opel VECTRA B (J96) | Прокладка Opel VECTRA B Універсал (J96) | Прокладка SAAB 900 II |
| Прокладка SAAB 900 II купе | Прокладка SAAB 900 II Кабріолет |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CH7347 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 83 мм |
| Довжина: | 335 мм |
| Код товару | BGA CH7347 |
| Товщина | 1,3 мм |
| Ширина | 136 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 427,50 ₴

