OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока арамідна Г/Б OPEL C18NV/18S -86 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 10005900

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
10005900
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| тільки у поєднанні з |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BGA | CH6308 | ELRING | 831638 | GOETZE | 3002476510 |
| OPEL | 607410 | OPEL | 607413 | OPEL | 607991 |
| OPEL | 90128529 | OPEL | 90200349 | OPEL | 90398091 |
| PAYEN | BM380 | VICT_REINZ | 602508020 | VICT_REINZ | 612508020 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Opel ASCONA C Хетчбек (J82) | Прокладка Opel ASCONA C (J82) | Прокладка Opel KADETT D (31_-34_, 41_-44_) |
| Прокладка Opel KADETT E Хетчбек (T85) | Прокладка Opel KADETT E (T85) | Прокладка Opel KADETT E Універсал (T85) |
| Прокладка Opel MANTA B (58_, 59_) | Прокладка Opel MANTA B CC (53_, 55_) | Прокладка Opel REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) |
| Прокладка Opel REKORD E Універсал (61_, 66_, 67_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10005900 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 86 мм |
| Довжина: | 424 мм |
| Код товару | AJ 10005900 |
| Товщина | 1,4 мм |
| Ширина | 138 мм |
| тільки у поєднанні з | 81004700 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 727 ₴


