-10%

Прокладка головки блока арамідна Г/Б OPEL C14SEL/X14XE CH6599 (opt-om)
324 ₴
291,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: BGA CH6599
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока арамідна Г/Б OPEL C14SEL/X14XE (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA CH6599

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CH6599
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10100200 | CORTECO | 414668P | ELRING | 646071 |
| GOETZE | 3002798500 | OPEL | 5607410 | OPEL | 5607866 |
| OPEL | 90510684 | OPEL | 9106027 | PAYEN | AY210 |
| SWAG | 40917745 | VICT_REINZ | 613198510 | VICT_REINZ | 603198510 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Opel ASTRA F Хетчбек (T92) | Прокладка Opel ASTRA F (T92) | Прокладка Opel ASTRA F Універсал (T92) |
| Прокладка Opel ASTRA F Кабріолет (T92) | Прокладка Opel ASTRA G Хетчбек (T98) | Прокладка Opel ASTRA G Ліфтбек (T98) |
| Прокладка Opel ASTRA G Універсал (T98) | Прокладка Opel CORSA B (S93) | Прокладка Opel TIGRA (S93) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CH6599 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 79,5 мм |
| Довжина: | 395 мм |
| Код товару | BGA CH6599 |
| Товщина | 1,3 мм |
| Ширина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 291,60 ₴

