OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока арамідна Г/Б OPEL 12NV 1.2 8V FIB (opt-om)

КОД ТОВАРУ
CO 411342P

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
411342P
(Corteco)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Вага |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10005400 | BGA | CH6303 | ELRING | 320316 |
| GOETZE | 3002466610 | OPEL | 1606586 | OPEL | 607989 |
| OPEL | 90398047 | PAYEN | BL550 | VICT_REINZ | 612589520 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Opel CORSA A Хетчбек (S83) | Прокладка Opel CORSA A TR (S83) | Прокладка Opel CORSA A Фургон/хетчбек (S83) |
| Прокладка Opel KADETT D (31_-34_, 41_-44_) | Прокладка Opel KADETT D (32_,37_,39, _42) | Прокладка Opel KADETT D Універсал (35_, 36_, 45_, 46_) |
| Прокладка Opel KADETT E Хетчбек (T85) | Прокладка Opel KADETT E (T85) | Прокладка Opel KADETT E Універсал (T85) |
| Прокладка Opel KADETT E Фургон/універсал (T85) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 411342P |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 79,3 мм |
| Вага | 0,149 кг |
| Код товару | CO 411342P |
| Товщина | 1,3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴


