-10%

Прокладка головки блока арамідна Г/Б OPEL 1.2 12NZ/C12NZ/X12SZ CH9352 (opt-om)
288 ₴
259,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: BGA CH9352
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока арамідна Г/Б OPEL 1.2 12NZ/C12NZ/X12SZ (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA CH9352

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CH9352
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10071100 | CORTECO | 414581P | ELRING | 919375 |
| GOETZE | 3002721500 | OPEL | 607998 | OPEL | 90392709 |
| OPEL | 90409100 | PAYEN | BW170 | SWAG | 40917718 |
| VICT_REINZ | 612927000 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Opel COMBO Фургон/мінівен (71_) | Прокладка Opel CORSA A Хетчбек (S83) | Прокладка Opel CORSA A TR (S83) |
| Прокладка Opel CORSA B (S93) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CH9352 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 73,5 мм |
| Довжина: | 390 мм |
| Код товару | BGA CH9352 |
| Товщина | 1,4 мм |
| Ширина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 259,20 ₴

