-10%

Прокладка головки блока арамідна Г/Б NISSAN 2.0 CA20E/S 84-91 CH8337 (opt-om)
732 ₴
658,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: BGA CH8337
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока арамідна Г/Б NISSAN 2.0 CA20E/S 84-91 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA CH8337

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CH8337
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10023100 | AJUSA | 10084600 | BGA | CH4372 |
| CORTECO | 414487P | ELRING | 580791 | GOETZE | 3002673310 |
| NIPPARTS | J1251051 | NISSAN | 11044D1703 | NISSAN | 11044D1704 |
| NISSAN | 11044D1705 | NISSAN | 11044D1706 | NISSAN | 11044D1707 |
| NISSAN | 11044D1710 | PAYEN | BM760 | RIKEN | RG942 |
| STONE | JA01090R | STONE | JA01090 | VICT_REINZ | 615222500 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Nissan BLUEBIRD (U11) | Прокладка Nissan BLUEBIRD Station Wagon (WU11) | Прокладка Nissan BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) |
| Прокладка Nissan BLUEBIRD (T72 , T12, U12) | Прокладка Nissan PRAIRIE (M10, NM10) | Прокладка Nissan PRAIRIE PRO (M11) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CH8337 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 85,5 мм |
| Довжина: | 410 мм |
| Код товару | BGA CH8337 |
| Товщина | 1,3 мм |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 658,80 ₴

