-10%

Прокладка головки блока арамідна Г/Б NISSAN 1.7D CD17 2! 1.25MM 10026420 (opt-om)
998 ₴
898,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: AJ 10026420
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока арамідна Г/Б NISSAN 1.7D CD17 2! 1.25MM (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 10026420

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
10026420
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Кількість виточок/отворів |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BGA | CH4363B | CORTECO | 414687P | ELRING | 892211 |
| GOETZE | 3002673410 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1251002 | NIPPARTS | J1251002 |
| NISSAN | 1104416A02 | NISSAN | 1104416A07 | NISSAN | 11044D2802 |
| PAYEN | BP580 | STONE | JA01148 | VICT_REINZ | 615217050 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Nissan CHERRY III (N12) | Прокладка Nissan SUNNY I (B11) | Прокладка Nissan SUNNY I Traveller (B11) |
| Прокладка Nissan SUNNY II Hatchback (N13) | Прокладка Nissan SUNNY II (N13, B12) | Прокладка Nissan SUNNY II Traveller (B12) |
| Прокладка Nissan SUNNY III Фургон/універсал (Y10) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10026420 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 81 мм |
| Довжина: | 400 мм |
| Код товару | AJ 10026420 |
| Кількість виточок/отворів | 2 |
| Товщина | 1,25 мм |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 898,20 ₴

