-10%

Прокладка головки блока арамідна Г/Б NISSAN 1.6 16V DOHC GA16DS 10068000 (opt-om)
996 ₴
896,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: AJ 10068000
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока арамідна Г/Б NISSAN 1.6 16V DOHC GA16DS (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 10068000

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
10068000
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| тільки у поєднанні з |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CORTECO | 414686P | CORTECO | 414054P | ELRING | 920178 |
| GOETZE | 3002824400 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1251069 | NISSAN | 1104471J00 |
| NISSAN | 1104474Y00 | NISSAN | 1104486J00 | PAYEN | BP970 |
| PAYEN | BV440 | VICT_REINZ | 615271500 | VICT_REINZ | 612783000 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Nissan ALMERA I Hatchback (N15) | Прокладка Nissan ALMERA I (N15) | Прокладка Nissan PRIMERA Hatchback (P10) |
| Прокладка Nissan PRIMERA (P10) | Прокладка Nissan PRIMERA Traveller (W10) | Прокладка Nissan PRIMERA Hatchback (P11) |
| Прокладка Nissan PRIMERA (P11) | Прокладка Nissan PRIMERA Traveller (WP11) | Прокладка Nissan SUNNY III Liftback (N14) |
| Прокладка Nissan SUNNY III Hatchback (N14) | Прокладка Nissan SUNNY III (N14) | Прокладка Nissan SUNNY III Traveller (Y10) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10068000 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 77 мм |
| Довжина: | 440 мм |
| Код товару | AJ 10068000 |
| Товщина | 1,3 мм |
| Ширина | 183 мм |
| тільки у поєднанні з | 81002600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 896,40 ₴

