OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока арамідна Г/Б MITSUBISHI 2.4 16V G64FR (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA CH6544

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CH6544
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10109700 | AJUSA | 10091100 | BGA | CH7352 |
| ELRING | 010110 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1255016 | MITSUBISHI | MD194265 |
| MITSUBISHI | MD346925 | PAYEN | BV550 | PAYEN | AG8080 |
| VICT_REINZ | 615297000 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Mitsubishi L200 (K7_T, K6_T, K5_T) | Прокладка Mitsubishi L400 Автобус (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CH6544 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mitsubishi |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 87,5 мм |
| Довжина: | 403 мм |
| Код товару | BGA CH6544 |
| Товщина | 1,3 мм |
| Ширина | 164 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 472 ₴


