OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока арамідна Г/Б MB 2.0D OM601 D88.0 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
EL 832.890

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
832.890
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| додаткові потрібні вироби |
|
|
| Конструкція ущільнення |
|
|
| Монтажна товщина |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10010000 | BGA | CH5395 | CORTECO | 411461P |
| GOETZE | 3002710620 | MERCEDES-BENZ | 6010160320 | MERCEDES-BENZ | 6010160420 |
| MERCEDES-BENZ | 6010161920 | MERCEDES-BENZ | 6010162900 | MERCEDES-BENZ | 6010162920 |
| MERCEDES-BENZ | A6010160320 | MERCEDES-BENZ | A6010160420 | MERCEDES-BENZ | A6010161920 |
| MERCEDES-BENZ | A6010162900 | MERCEDES-BENZ | A6010162920 | PAYEN | BT540 |
| VICT_REINZ | 612651550 | VICT_REINZ | 602651550 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Mercedes-Benz 190 (W201) | Прокладка Mercedes-Benz C-CLASS (W202) | Прокладка Mercedes-Benz 124 Ліфтбек (W124) |
| Прокладка Mercedes-Benz 124 T-Model (S124) | Прокладка Mercedes-Benz E-CLASS (W124) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 832890 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 88,0 мм |
| Код товару | EL 832.890 |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з м’якого матеріалу з металом |
| Монтажна товщина | 1,65 мм |
| Товщина | 1,74 мм |
| додаткові потрібні вироби | 820.106 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 201 ₴


