OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока арамідна Г/Б MB 1.8 M111.920/M111.921 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
EL 830.177

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
830.177
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| додаткові потрібні вироби |
|
|
| Конструкція ущільнення |
|
|
| Монтажна товщина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10079700 | BGA | CH9344 | CORTECO | 414638P |
| GOETZE | 3002747200 | MERCEDES-BENZ | 1110162420 | MERCEDES-BENZ | A1110162420 |
| PAYEN | BZ850 | SWAG | 10914391 | VICT_REINZ | 613102510 |
| VICT_REINZ | 603102510 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Mercedes-Benz C-CLASS (W202) | Прокладка Mercedes-Benz C-CLASS T-MODEL (S202) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 830177 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 86,5 мм |
| Код товару | EL 830.177 |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з м’якого матеріалу з металом |
| Монтажна товщина | 1,65 мм |
| Товщина | 1,74 мм |
| додаткові потрібні вироби | 456.111 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 493 ₴


