
Прокладка головки блока арамідна Г/Б HONDA 1.3/1.5 EV1/EW2 CH2351 (opt-om)
282 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: BGA CH2351
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока арамідна Г/Б HONDA 1.3/1.5 EV1/EW2 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA CH2351

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CH2351
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10041800 | AUSTIN-WESTERN | DBP4105 | AUSTIN-WESTERN | DBP4106 |
| AUSTIN-WESTERN | DBP9278 | AUSTIN-WESTERN | ECP7248 | CORTECO | 414377P |
| ELRING | 526895 | GOETZE | 3002671410 | HONDA | 12251PE0003 |
| HONDA | 12251PE0004 | HONDA | 12251PE0010 | HONDA | 12251PE0013 |
| HONDA | 12251PE0023 | HONDA | 12251PE0S11 | HONDA | 12251PE3003 |
| HONDA | 12251PE3004 | HONDA | 12251PE3014 | HONDA | 12251PEOS11 |
| NIPPARTS | J1254003 | PAYEN | BM990 | STONE | JA41019 |
| TEIKIN | TG2010 | VICT_REINZ | 615229510 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Honda CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) | Прокладка Honda CIVIC III Ліфтбек (AM, AK, AU) | Прокладка Honda CIVIC I Shuttle (AN, AR) |
| Прокладка Honda CRX I (AF, AS) | Прокладка Honda INTEGRA Хетчбек (DA) | Прокладка ROVER 200 I Ліфтбек (XH) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CH2351 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Honda |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 74,5 мм |
| Довжина: | 375 мм |
| Код товару | BGA CH2351 |
| Товщина | 1,2 мм |
| Ширина | 165 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 282 ₴

