OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока арамідна Г/Б FORD 0.9/1.3 OHV 76-89 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 10023900

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
10023900
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BGA | CH4378 | CORTECO | 411170P | ELRING | 561951 |
| FORD | 6033901 | FORD | 6040689 | FORD | 6131024 |
| FORD | 6131025 | FORD | 6155559 | FORD | 6167440 |
| FORD | 77BM6051A1A | FORD | 77BM6051A2A | FORD | 77BM6051A3A |
| FORD | 84BM6051A1A | FORD | 84BM6051A2A | FORD | 86BM6051B1A |
| FORD | 86BM6051B1B | FORD | 86BM6051B2A | FORD | 86BM6051B2B |
| GOETZE | 3002375620 | PAYEN | BC240C8 | PAYEN | BC240 |
| VICT_REINZ | 612581030 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Ford ESCORT III (GAA) | Прокладка Ford ESCORT III TURNIER (AWA) | Прокладка Ford ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) |
| Прокладка Ford ESCORT IV TURNIER (AWF, AVF) | Прокладка Ford ESCORT III Express (AVA) | Прокладка Ford ESCORT IV Express (AVF) |
| Прокладка Ford FIESTA I (GFBT) | Прокладка Ford FIESTA II (FBD) | Прокладка Ford FIESTA Фургон/хетчбек (WFVT) |
| Прокладка Ford FIESTA Фургон/хетчбек (FVD) | Прокладка Ford ORION II (AFF) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10023900 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 77 мм |
| Довжина: | 378 мм |
| Код товару | AJ 10023900 |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 146 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 419 ₴


