OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока арамідна Г/Б BMW M20B25/M20B27/M50B25 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA CH3310

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CH3310
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10032500 | BMW | 11121278305 | BMW | 11121708891 |
| BMW | 11121722734 | BMW | 11121722736 | BMW | 11121722737 |
| BMW | 1722733 | BMW | 1722734 | BMW | 1722736 |
| BMW | 1722737 | BMW | 1722739 | BMW | 1722740 |
| CORTECO | 414628P | ELRING | 694011 | GOETZE | 3002535430 |
| GOETZE | 3002535440 | PAYEN | BL680 | PAYEN | BL681 |
| SWAG | 20912883 | VICT_REINZ | 612703530 | VICT_REINZ | 602703530 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка BMW 3 (E30) | Прокладка BMW 3 Touring (E30) | Прокладка BMW 3 Кабріолет (E30) |
| Прокладка BMW 5 (E28) | Прокладка BMW 5 (E34) | Прокладка BMW Z1 Roadster |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CH3310 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 85 мм |
| Довжина: | 565 мм |
| Код товару | BGA CH3310 |
| Товщина | 1,9 мм |
| Ширина | 155 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 682 ₴


