OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока арамідна Г/Б AUDI/VW 1.6D/TD 85-92 2! (opt-om)

КОД ТОВАРУ
EL 891.356

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
891.356
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Виступ поршня від |
|
|
| Виступ поршня до |
|
|
| додаткові потрібні вироби |
|
|
| Кількість отворів |
|
|
| Конструкція ущільнення |
|
|
| Монтажна товщина |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10072410 | AUDI | 068103383EJ | BGA | CH9313A |
| CORTECO | 411354P | CUPRA | 068103383EJ | GOETZE | 3002623130 |
| GOETZE | 3002524110 | PAYEN | BN950 | SEAT | 068103383EJ |
| SKODA | 068103383EJ | SWAG | 32915534 | VICT_REINZ | 612864040 |
| VW | 068103383EJ |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка ARO 10 | Прокладка Audi 80 B2 Ліфтбек (811, 813, 814, 819, 853) | Прокладка Audi 80 B3 Ліфтбек (893, 894, 8A2) |
| Прокладка Audi 90 B3 (893, 894, 8A2) | Прокладка Dacia 1325 | Прокладка VW CADDY I (14) |
| Прокладка VW GOLF II (19E, 1G1) | Прокладка VW ILTIS (183) | Прокладка VW JETTA II (19E, 1G2, 165) |
| Прокладка VW PASSAT B2 (32B) | Прокладка VW PASSAT B2 Ліфтбек (32B) | Прокладка VW PASSAT B2 Variant (33B) |
| Прокладка VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) | Прокладка VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 891356 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.57 мм |
| Товщина після затягування | 1.57 мм |
| Проекція поршня від | 0.87 мм |
| Проекція поршня до | 0.92 мм |
| Діаметр | 78.5 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Dacia, Audi |
| Сумісність з моделлю | 10, 80, Caddy, Jetta, Iltis, Golf, 1325, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 78,5 мм |
| Виступ поршня від | 0,87 мм |
| Виступ поршня до | 0,92 мм |
| Код товару | EL 891.356 |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з м’якого матеріалу з металом |
| Монтажна товщина | 1,57 мм |
| Кількість отворів | 2 |
| додаткові потрібні вироби | 819.824 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴


